Rychlá půjčka pro dlužníky od Everyday+

Dostat se do registru dlužníků není nic složitého. Zpravidla stačí jedna neuhrazená faktura od telefonního operátora, přečerpaný kontokorent nebo neuhrazená splátka hypotéky či spotřebitelského úvěru a problém je na světě. Do registrů se ovšem můžete dostat i nedopatřením úřadů nebo sňatkem s osobou, která do vašeho společného života přinese místo pohody a lásky hromadu neuhrazených závazků. Pokud již jednou v registru jste, je velmi těžké se odsud dostat. Tím hůř pro vás tehdy, hodláte-li žádat o půjčku. U banky se svou žádostí stoprocentně nepochodíte, řešením na první pohled bezvýchodné situace ovšem může být nebankovních rychlá půjčka pro dlužníky.

Rychlá půjčka pro dlužníky a její specifika

Společnosti, které se na rychlé půjčky pro dlužníky specializují, tímto úvěrováním podstupují poměrně značné riziko. To si snaží kompenzovat vyššími úroky, popřípadě poplatky. Pokud tedy o půjčku pro dlužníky žádáte, připravte se, že si za tento produkt poměrně připlatíte. Jestliže ovšem nemáte jinou možnost, může vás taková půjčka vysekat z nepříjemných problémů. Jak jsme již zmínili výše, společnosti, které se na rychlé půjčky pro dlužníky specializují, jsou zejména ty nebankovní. Jednou z nich je i společnosti Everyday+, s níž můžete získat třeba 12000 během neuvěřitelných 15 minut.

Další zajímavý článek:  Existují půjčky zdarma?

Jak rychlá půjčka pro dlužníky Everyday+ funguje?

Půjčku je možno čerpat v rozmezí 500 až 12000 Kč a to s maximální splatností dosahující 62 dnů. U vyšších částek se ovšem můžete domluvit na osobním splátkovém kalendáři, v rámci kterého budete měsíčně hradit předem domluvené splátky.

Velkou předností této rychlé půjčky na účet je výhodnější RPSN, než u klasické SMS půjčky a skutečnost, že peníze obdržíte do 15 minut od zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 koruny. Půjčka je určena osobám starším 18 let a zaměstnancům s trvalým příjmem.