Konsolidace půjček rychle a výhodně

Někdy na člověka dopadá rána za ranou. Také se vám nahromadily úvěry a dluhy a už je nestíháte splácet? Můžete požádat přátele a příbuzné o pomoc, ale to je také nejspolehlivější způsob, jak si s nimi pokazit vztahy. Můžete prodat část osobního majetku nebo nemovitost, ale to je krajní řešení. Pak je tu ještě jedna možnost – své závazky konsolidovat, tedy splatit je všechny jednorázově pomocí nové zastřešující půjčky.

Konsolidace půjček je pro vás výhodná, protože díky ní můžete snížit výši měsíční splátky tím, že splácení rozložíte na více let. Ne každá půjčka je k tomu samozřejmě vhodná. Pokud jste se splácením měli potíže a jste vedeni v některém z registrů dlužníků, uděláte lépe, když se rovnou obrátíte na některou solidní nebankovní společnost. Do banky byste totiž šli s největší pravděpodobností zbytečně, a ještě by vás to stálo poplatky za zpracování žádosti.

Další zajímavý článek:  Existují půjčky také pro ženy na mateřské dovolené?

Existují však i takové nebankovní půjčky, které mají srovnatelné nebo i lepší podmínky než v bankách. Jako příklad můžeme uvést Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s., která je ke konsolidaci půjček pro některé své vlastnosti velmi vhodná. Důležitý je zejména její nízký úrok a hodnota RPSN, dále pak možnost rozložit si splátky až na 20 let. Na úvěrové kalkulačce si můžete vyzkoušet, na kolik by vám splátky vycházely.

Hypopůjčka je nebankovní americká hypotéka, u které ručíte nemovitostí. Jedná se o neúčelový úvěr, takže jej můžete použít nejen na konsolidaci. Samozřejmostí je i fixace úrokové sazby, která zaručuje, že během doby splácení úvěrová společnost nezmění pravidla hry. Společnost TGI Money je svým solidním, vstřícným a individuálním přístupem ke svým zákazníkům známá. Zkuste nezávazně vyplnit online dotazník a do 24 hodin se dozvíte, zda by vám úvěr byl poskytnut. Čím dříve konsolidaci půjček provedete, tím spíše snižujete riziko dalších pokut za nedodržení termínů splátek u svých současných úvěrů.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha