Existují půjčky také pro ženy na mateřské dovolené?

Narození dítěte je v životě každého člověka velkou událostí. Ovšem prvotní euforii a nadšení střídají obavy z budoucnosti. Když navíc zůstanete s dítětem sama, pak jsou obavy dvojnásobné. Kde vzít na pleny, dětskou výživu? Kde získat finanční prostředky na dětskou kosmetiku nebo chybějící položky výbavičky? To jsou otázky, které se honí hlavou nejedné mamince. Pokud vám nestačí almužna od státu nebo výživné otce dítěte, pak budete s největší pravděpodobností uvažovat o půjčce. Existují vůbec půjčky pro ženy na mateřské dovolené? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Další zajímavý článek:  Konsolidace půjček rychle a výhodně

Půjčka u rodiny nebo přátel

Ano, můžete si půjčit u rodiny nebo požádat o finanční injekci nejlepší přítelkyni, ovšem drtivé většině lidí je půjčka u rodiny nebo přátel tak trochu proti srsti. Z tohoto důvodu hledají jiné možnosti, kde finanční prostředky sehnat.

Půjčka u banky? Maximálně kontokorent!

Pokud byste s žádostí o půjčku zamířila do banky, s největší pravděpodobností zde nepochodíte. Pro získání spotřebitelského úvěru je zde totiž jednou z podmínek hlavní pracovní poměr nebo samostatná výdělečná činnost (v rámci které se vám navíc musí extrémně dařit). Ovšem zařídit si zde můžete tzv. kontokorent, v rámci kterého můžete čerpat i desetitisícové částky s minimálními úroky.

Další zajímavý článek:  Existují půjčky zdarma?

Největší šance tradičně u nebankovních společností

S žádostí o půjčku nejvíce pochodíte právě u nebankovních společností, pro které není problémem takřka nic a to ani záznam v registru dlužníků nebo skutečnost, že se právě nacházíte na mateřské dovolené. Půjčku zde navíc můžete vyřídit zpravidla online a peníze vám mohou být poskytnuty během několika mála hodin.