Získejte novou finanční rezervu

Máte-li sjednané nejrůznější finanční půjčky, nechcete-li si už nic dalšího sjednávat a máte-li zájem o snížení měsíčních splátek, pak sáhněte po velice jednoduchém a rychlém řešení. Nemluvíme zde o konsolidaci, ale o refinancování půjček. Sjednané půjčky navíc můžete mít naprosto kdekoliv a i přesto si všechny do jedné můžete nechat zlevnit a vylepšit na jednom místě. Jak? To se dozvíte právě zde!

Refinancování půjček je velice jednoduché

Jednou z mnoha bank, která právě možnost refinancování půjček nabízí, je Equa Bank. Tu najdete na 25 místech v celé České republice, takže nebudete muset pro slevu chodit daleko. A o co se vlastně jedná? Kontaktujete Equa bank, a to buď prostřednictvím internetu, nebo osobně, vysvětlíte zdejším pracovníkům svůj problém a svoji situaci s půjčkami a jednoduše si necháte všechny vaše úvěry převést do Equa bank, kde vám budou přepočítány měsíční splátky a úroková sazba. Takto získáte až o 25 % levnější půjčku.

Další zajímavý článek:  Půjčky na ruku hned

Ušetřit můžete i desetitisíce

Pokud byste procenta převedli na konkrétní čísla, může úspora na půjčce činit až několik desítek tisíc korun, které můžete využít, k čemu jen chcete. Získáte tak další finanční prostředky, jež se stanou vaší důležitou rezervou. Navíc si můžete takto nově sjednanou půjčku pojistit, kdybyste náhodou v budoucnu nemohli splácet či doplnit o další penízky, a to prostřednictvím samotné Equa bank. Jedná se o další klasickou půjčku, kterou jen přidáte ke svému stávajícímu, již refinancovanému úvěru.

I takto můžete získat důležitou finanční rezervu, která může sloužit i k realizaci větších projektů. Nakonec je největší výhodou to, že nebudete muset splácet spoustu drahých a nevýhodných půjček, ale pouze jeden levný a výhodný úvěr u Equa bank.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Praha